Oxygenoterapia v hyperbarickej komore

Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalácii primeraných dávok kyslíka. Náš organizmus vďaka nej dostane 95 % vysoko koncentrovaného kyslíka.

Terapia je vhodná najmä pre tých, ktorí pracujú v mestách, budovách s klimatizáciou, alebo tiež pre alergikov, astmatikov či športovcov. Je vhodná pre všetky vekové kategórie, a tiež pre tehotné ženy.

Účinky terapie kyslíkom:

  • priaznivo vplýva na liečbu nervových, tráviacich, srdcovo-cievnych, urologických, gynekologických a onkologických ochorení a chorôb pohybového aparátu,
  • pomáha pri nespavosti, bolestiach hlavy, migrénach, únave, depresii, chronickom únavovom syndróme,
  • zvyšuje fyzickú a psychickú kondíciu pred operáciou, športovým výkonom alebo psychickým vypätím, zlepšuje koncentráciu,
  • pôsobí preventívne proti nádorovým ochoreniam,
  • spomaľuje starnutie,
  • upravuje fungovanie metabolizmu.
  • diabetes

Podstatou liečby v prostredí pretlakovej (hyperbarickej) komory je zvýšenie prísunu kyslíka chorým alebo poškodeným tkanivám, do ktorých už kyslík prostredníctvom svojich prirodzených nosičov – červených krviniek – v potrebnom množstve preniknúť nemôže. Vystavenie Vášho tela miernemu pretlaku pri súčasnom dýchaní kyslíka zaručí, že kyslík ako životodarný plyn sa bude rozpúšťať aj v tekutej zložke krvi – v krvnej plazme – ktorá do chorých alebo poškodených tkanív prenikne. Princíp liečby kyslíkom v podmienkach zvýšeného okolitého tlaku je teda jednoduchý – poškodené tkanivá príjmu ďaleko viac kyslíka, čo je základnou podmienkou pre zlepšenie Vášho zdravotného stavu.

Objednaj sa ešte dnes

REZERVÁCIA

REZERVÁCIA

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja